ÖVRIGT / Speglar / Spegelbyrå 5911390
nr 591 1390
Spegelbyrå
Furu, längd: 100, djup: 50, höjd: 150
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 juli 2009
kl 17:20:04
25/7 22:05:40